Przewodnik po magicznym lesie. Legendy Puszczy Bukowej

„Przewodnik po magicznym lesie. Legendy Puszczy Bukowej”

Mam przyjemność zaprosić Państwa do udziału w  realizacji nietypowego przewodnika po Puszczy Bukowej, wydania  łączącego radość  płynącą z  kontaktu z naturą z przyjemnością dzielenia się poruszającymi wyobraźnię opowieściami. W ramach autorskiego projektu pod nazwą Studio Legend kończę opracowywać niezwykłą pozycję książkową w której legendy stanowią zaproszenie do odwiedzenia urokliwych zakątków Puszczy Bukowej.  Będzie to papierowy towarzysz wypraw, zabierany we wnętrzach plecaków w niezrównane żywe dekoracje magicznego lasu, gdzie jego historie będzie można ożywić dzieląc się nimi z bliskimi.  Wspólnie mamy okazję stworzyć nie tylko piękną pozycję książkową, przyciągającą uwagę szczecinian, lecz także wartościowy produkt turystyczny który z radością powitają goście corocznie odwiedzający nasze miasto.

Tekst z okładki:

„Gdzie ukrywa się Wodny Olbrzym? Jak powstało Jezioro Szmaragdowe? Co się stało z trójką braci z przełęczy Gór Bukowych? Czytelniku, te i wiele innych tajemnic poznasz dzięki książce, którą właśnie trzymasz w dłoni.

Na obrzeżach Szczecina znajduje się jeden z jego najcenniejszych skarbów, właśnie nadarza się okazja, aby poznać go nieco lepiej.

Niezależnie od tego, czy jesteśmy mieszkańcami, czy turystami, ilekroć zatrzymujemy się na szczecińskich Wałach Chrobrego, nasz wzrok niezawodnie na nią trafia –zdobiącą wschodni horyzont zieloną koronę na głowie Szczecina – Puszczę Bukową. Dla spotkania z nią warto porzucić centrum i przekroczyć rzekę, dając się porwać zielonym stokom jej gór i dolin. Od teraz będzie to łatwiejsze i przyjemniejsze, książka niniejsza stanowi bowiem atrakcyjny klucz do odnajdywania jej tajemniczego piękna.”

Zapraszam do kontaktu wszystkie osoby zainteresowane udziałem w projekcie.

W zakładce Legendy – Legendy Puszczy Bukowej odnaleźć można treści które staną się składową projektu wydawniczego,