Piękne mowy pożegnalne

Jesteśmy głęboko przekonani, że zwyczajna ceremonia pogrzebowa to stanowczo za mało aby godnie pożegnać osobę bliską. Niestety prowadzący ją duchowny ogranicza się zazwyczaj do utartego religijnego schematu który pozostawia nas z poczuciem dojmującego niedosytu. Żegnając się z kimś nam drogim, pragniemy jeszcze raz poczuć jego bliskość,  tak abyśmy mogli się ze sobą pożegnać.  Chociaż osoba nieżyjąca nie może przed nami stanąć fizycznie, to jednak możemy przywołać jej obecność dzięki  profesjonalnie przygotowanej mowie pożegnalnej.   

Doskonale wiemy jak trudne jest zebranie myśli i przygotowanie słów godnej mowy pogrzebowej, w chwili kiedy przepełnia nas ból po stracie osoby bliskiej – zapewne właśnie dlatego tak rzadko na pogrzebach usłyszeć można ten piękny rodzaj pożegnania osoby zmarłej.

Teraz jednak możemy to zmienić, nasz zespół jest profesjonalnie przygotowany do pracy z osobami pogrążonymi w żałobie. Wystarczy powierzyć nam przygotowanie mowy pogrzebowej abyśmy zajęli się resztą. Skontaktujemy się z bliskimi zmarłej osoby i przygotujemy niepowtarzalną mowę pogrzebową w oparciu o dane biograficzne z jej życia. W zależności od wybranej opcji, przekażemy ją Państwu, tak aby ktoś z bliskich mógł ją wygłosić podczas ceremonii, lub w waszym imieniu powierzymy jej wygłoszenie profesjonalnemu mówcy.

Każda z naszych mów pogrzebowych jest tworzona od podstaw w oparciu o niepowtarzalny życiorys osoby zmarłej.

Spraw aby pogrzeb bliskiej Ci osoby wywarł niezatarte wrażenie na jego uczestnikach.

Czyż nasi bliscy nie zasługują na to?